Mako Design
Adres: ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
Tel: 509 903 617
E-mail: mako@mako-design.pl
strona główna
znaczki
breloki
medale
plakiety i deski
herbowe
spinki
do mankietów
grawerowanie
kontakt
prawa autorskie
i majątkowe
mapa strony

 

Producent reklamowych znaczków firmowych i pinsów metalowych w Warszawie

Nowoczesne i elastyczne podejście do potrzeb Klienta, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm i terminowość, to główne atuty naszej firmy. Oferujemy wysokiej jakości wyroby metalowe w rozmaitym wydaniu, jak medale, breloki reklamowe i firmowe, a także spinki do mankietów. Bardzo ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują pinsy metalowe, inaczej mówiąc znaczki metalowe, będące subtelną, jednocześnie bardzo elegancką formą reklamy i promocji, a także ciekawą pozycją w zbiorach kolekcjonerskich.

Wysokiej jakości znaczki firmowe i pisny metalowe na zamówienie

Oferujemy pinsy o różnym kształcie i rozmiarze, wykonane z rozmaitych metali. Jako producent realizujemy zlecenia według projektu graficznego lub gotowego modelu gadżetów z metalu metodą odlewania. Szczególny nacisk kładziemy na jakość i fachowość wykonywanych przez nas produktów. Zastosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie, nawet te najbardziej nietypowe. Wierzymy w to, że oferowane przez nas produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dbając o Państwa zadowolenie, realizujemy zamówienia w dowolnym nakładzie, od kilkudziesięciu sztuk, do kilkuset tysięcy, a cena jest uzależniona od rodzaju i wielkości projektu.

Znaczki srebrzone patynowane. od 7 dni do 14 od zatwierdzenia projektu.

 

Znaczki 3D

Szeroka oferta wysokiej jakości znaczków 3D z dowolnym tekstem i dowolnym grawerem na zamówienie. Jesteśmy polskim producentem znaczków 3D, a naszą ofertę wyróżnia wysoka jakość wykonania produktów, dbałość o wszystkie szczegóły, co szczególnie ważne przy takich produktach, jak również wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Na polskim rynku działamy od wielu lat, w trakcie których zdobyliśmy bezcenne doświadczenie pozwalające nam zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą trójwymiarowych znaczków wykonywanych pod konkretne zamówienie.

 
znaczki 3dznaczki 3dznaczki 3dznaczki 3dznaczki 3d
znaczki 3dznaczki 3dznaczki 3dznaczki 3d
 
.

Znaczki emaliowane

Szeroka oferta znaczków emaliowanych prosto od producenta - oferujemy znaczki emaliowane na zamówienie, z dowolnym wzorem do wyboru. Każde zlecenie realizujemy na podstawie indywidualnego zamówienia i projektu graficznego ustalonego wcześniej z Klientem. Różne nakłady znaczków do wyboru - od kilku sztuk do kilku tysięcy.

Naszą pracę cechuje najwyższa jakość i dbałość o każdy szczegół w wykonanych produktach, co jest szczególnie ważne przy tak małych elementach. Jesteśmy doświadczonym producentem znaczków emaliowanych, a oprócz znaczków reklamowych jesteśmy w stanie zaproponować eleganckie znaczki emaliowane z herbem.

 
znaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowane
znaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowane
znaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowane
znaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowaneznaczki emaliowane
 
.

Znaczki srebrzone patynowane

Polski dystrybutor srebrzonych znaczków patynowanych z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Zapewniamy najwyższą jakość wykonanych produktów oraz staranne wykonanie, dzięki czemu znaczki przez długie lata będą cieszyć oko swoim doskonale zachowanym wyglądem. Wysoka jakość wcale nie musi dużo kosztować - proponujemy atrakcyjne ceny.

Wszystkie patynowane znaczki srebrzone wykonujemy na zamówienie Klienta, zgodnie z dostarczonym projektem. Możemy zaproponować w jednej serii zarówno niewielkie ilości takich znaczków, jak również kilka tysięcy znaczków, w zależności od Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Zapewniamy dbałość o każdy szczegół!

 
znaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowane
znaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowane
znaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowane
znaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowane
 
.

Znaczki ze srebra

Polski producent wysokiej jakości znaczków ze srebra zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Proponujemy starannie wykonane znaczki srebrne produkowane na zamówienie. Zapewniamy staranne wykonanie, a także maksymalną dbałość o szczegóły, co w przypadku tak niewielkich produktów ma ogromne znaczenie.

Mako Design działa na polskim rynku od wielu lat, i w tym czasie zdobyliśmy renomę solidnego producenta znaczków ze srebra. Naszą ofertę wyróżniają nie tylko wyjątkowo atrakcyjne ceny, które są dowodem na to, że wysoka jakość wcale nie musi dużo kosztować, lecz również wyjątkowo staranne wykonanie produktów.

 
znaczki ze srebraznaczki ze srebraznaczki ze srebraznaczki ze srebraznaczki ze srebra
znaczki ze srebraznaczki ze srebraznaczki ze srebraznaczki ze srebraznaczki ze srebra
znaczki ze srebraznaczki ze srebraznaczki ze srebra
.

Znaczki złote

Szeroka oferta złotych znaczków wykonywanych na indywidualne zamówienie. Zapewniamy najwyższą jakość i trwałość proponowanych przez nas produktów - na rynku produkcji złotych znaczków na zamówienie działamy już od wielu lat, dzięki czemu wykonujemy produkty zdolne zachować doskonały wygląd przez wiele lat.

Dbałość o wszystkie szczegóły i staranne podejście do wykonania każdego produktu - oto najprostsze objaśnienie tego, jak pracujemy w naszej firmie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualne, co w przypadku złotych znaczków, które z założenia mają być ozdobnymi dodatkami, jest szczególnie istotne.

 
znaczki złoteznaczki złoteznaczki złote

znaczki złoconeznaczki złocone

 

.

Znaczki złocone z emalią

Produkujemy wysokiej jakości znaczki złocone z emalią, wykonane w dowolny sposób, zgodnie z projektem Klienta. Posiadamy duże moce przerobowe - jesteśmy w stanie wykonać zarówno serię kilku znaczków, jak również kilkaset takich złoconych emaliowanych znaczków, w zależności od Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

Firma Mako-Design działa na polskim rynku od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom produkty najwyższej jakości, w najbardziej atrakcyjnych cenach. Wykonamy każdy projekt znaczka, w staranny i dokładny sposób, a wykonane przez nas znaczki złocone z emalią zachowają doskonały wygląd przez lata.

 
znaczki złocone emaliąznaczki złocone emaliąznaczki złocone emaliąznaczki złocone emaliąznaczki złocone emalią
znaczki złocone emaliąznaczki złocone emaliąznaczki złocone emaliąznaczki złocone emaliąznaczki złocone emalią
znaczki złocone emalią
.

Znaczki zlotowe

Polski producent znaczków zlotowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy wysokiej jakości znaczki zlotowe na zamówienie - każdy znaczek wykonujemy według indywidualnego projektu przesłanego nam przez Klienta. Zapewniamy staranność i dokładność, co przy tworzeniu tak małych elementów jak znaczki zlotowe jest kluczowe dla ich wyglądu.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonanych produktów. Możemy dostarczyć znaczki zlotowe w dowolnych ilościach - od kilku egzemplarzy, aż do kilku tysięcy znaczków w jednej serii. Na rynku działamy od wielu lat, dzięki czemu zaproponować możemy wyjątkowo atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonania produktów.

 
zlotowezlotowezlotoweznaczki srebrzone patynowane
zlotoweznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowaneznaczki srebrzone patynowane
.

Flagi

 
flagiflagiflagiflagi
flagiflagiflagiflagi
flagiflagiflagi
 
 

  Designed by ArNet