Mako Design
Adres: ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
Tel: 509 903 617
E-mail: mako@mako-design.pl
strona główna
znaczki
breloki
medale
plakiety i deski
herbowe
spinki
do mankietów
grawerowanie
kontakt
prawa autorskie
i majątkowe
mapa strony

 

Producent medali

Projektujemy i produkujemy medale okolicznościowe, które mogą być atrakcyjną formą upamiętnienia ważnego wydarzenia. Nasze wyroby z powodzeniem mogą być wykorzystywane także jako nagrody lub odznaczenia za zasługi. Swoim Klientom dajemy szansę stworzenia indywidualnych wzorów na potrzeby konkretnych akcji lub imprez. Nasze medale odznaczają się dobrą jakością i precyzją wykonania, dużą estetyką, a także atrakcyjnym, oryginalnym designem. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia od 50 szt. Swoje usługi kierujemy do firm, instytucji i organizacji.

Jako bezpośredni producent medali jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjnie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości. Zapraszamy!

Medale, obok pucharów, mogą być doskonałym trofeum sportowym. Każdy z nas ma w swoim życiu zawodowym lub prywatnym momenty, w których doskonałą inicjatywą wydaje się wręczenie medalu okolicznościowego – producent, który wiedzie w tej kwestii prym w Warszawie, to Mako Design. Produkuje on i sprzedaje okolicznościowe medale na zamówienie, dla dzieci i nie tylko. Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu z medalami?

Dlaczego medale?

Okolicznościowe medale to doskonały rodzaj nagrody. Możemy nimi odznaczyć grupę dzieci, które zwyciężyły konkurs, najlepszego pracownika czy drużynę sportową, która okazała się najlepsza w turnieju. Medal, obok pucharu, to świetna i wiele znacząca nagroda, która może stanowić niezwykle ważną pamiątkę. W Mako Design klient może samodzielnie zaprojektować okolicznościowe medale na zamówienie, które będą idealnie dopasowane do okazji lub spersonalizowane w taki sposób, by ucieszyć osoby, które je otrzymają.

Medalierstwo

Medalierstwo to ciekawa, znana od dawna dziedzina, która łączy w sobie rzemiosło oraz artystyczne sztuki plastyczne. Wpisuje się w sztukę dekoracyjną, której głównym celem jest produkcja odznaczeń mających za zadanie uczcić dane wydarzenie, człowieka lub grupę osób za osiągnięcia w konkretnej dziedzinie. Ewolucja sztuki medalierstwa pomogła na opracowanie szeregu nowoczesnych technologii, dzięki którym sklep z medalami Mako Design może dowolnie personalizować swoje produkty, zgodnie z życzeniem klienta. Wyróżnia się cztery techniki wykonywania medali:

  • medalier wykonuje jedno- lub dwustronny wzór, często drewniany, po czym wykonuje negatyw i umieszcza w nim stopiony medal (powstały w tych okolicznościach odlew zostaje następnie poddany obróbce)
  • stemplowanie – medalier musi przygotować patrycę, tj. element, który odbija wzór; patryca powstaje dzięki wyryciu wzoru w stali (wypukłego bądź wklęsłego) i zahartowaniu jej, a gdy stempel jest gotowy, medalier może przystąpić do wybijania medali.
  • trybowanie – to technika polegająca na wykuwaniu wzoru oddzielnie w małych blaszkach i spajaniu ich w jedną całość.
  • niello – to technika, podczas której medalier graweruje wzór na krążku; ewentualne wgłębienia należy wypełnić specjalną substancją, a całość poddać procesowi polerowania.

Medale Warszawa

Jednym z wiodących producentów medali w Warszawie jest sklep Mako Design. Wszelkie okolicznościowe medale, jakie możemy znaleźć w ofercie tego sklepu, są zaprojektowane i wyprodukowane przez naszych fachowców. To nie tylko trofea dla dzieci, ale również nagrody za różne osiągnięcia dla osób dorosłych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Mako Design jest w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi zleceniami. Każdy Klient ma szansę stworzenia własnego, unikatowego wzoru na potrzeby konkretnego wydarzenia. Nasze medale to przede wszystkim wysoki poziom estetyki i precyzji w korzystnej cenie i ciekawym, niebanalnym stylu. Najbardziej innowacyjne, zaawansowane produkcyjnie technologie pozwalają nam na przyjmowanie zamówień od 50 sztuk. Nasza oferta jest kierowana do firm, instytucji oraz organizacji.

 

medalemedal

 

  Designed by ArNet