MD Mako Design
Adres: ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
Tel: 509 903 617
E-mail: mako@mako-design.pl
strona główna
znaczki
breloki
medale
plakiety i deski
herbowe
spinki
do mankietów
grawerowanie
kontakt
prawa autorskie
i majątkowe
mapa strony

 

Spinki do mankietów

MAKO DESIGN to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji gadżetów reklamowych. Znamy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób elastyczny i indywidualny. Dbamy o doskonałą jakość oferowanych usług i produktów.

Eleganckie spinki do mankietów. Oryginalne wzornictwo. Doskonała jakość. Przyjazne ceny!

Oferujemy bogatą gamę produktów wykonanych z wysokiej jakości metali. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują spinki do mankietów – eleganckie, a jednocześnie oryginalne i nietuzinkowe. Nasze produkty z powodzeniem spisują się jako element dekoracyjny, dodający elegancji każdemu mężczyźnie, a także gadżet reklamowy. Modele z logo stanowią miły upominek dla Klienta lub kontrahenta.

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów, proponujemy spinki proste i klasyczne, jak również nietuzinkowe i zabawne. Każde złożone u nas zamówienie (duże lub małe) traktujemy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty odznaczały się wysoką jakością wykonania i estetyką.

Potwierdzeniem naszej jakości jest szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nas swoim znajomym. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia!

 

srebrne spinki do mankietów srebrne spinki do mankietów srebrne spinki do mankietów
srebrne spinki do mankietów srebrne spinki do mankietów  

 

 

 

  Designed by ArNet